Poszukiwani listami gończymi trafili do więzienia

W ostatnich dniach policjanci z Brzegu i Grodkowa zatrzymali 7 mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. Są to osoby, które zostały skazane na karę więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa. Nie stawiły się w zakładzie karnym, dlatego sąd wydał za nimi listy gończe.

Pierwszy z zatrzymanych to 29-latek, który został skazany na karę blisko 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przestępstwa przeciwko mieniu.

Policjanci z Grodkowa w tej sprawie wykonali szereg czynności. Pozwoliły one ustalić, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Sprawdzili wszystkie typowane miejsca. 24 marca rano postanowili sprawdzić przypuszczalne miejsce pracy poszukiwanego. Jak się okazało, była to doba decyzja. Funkcjonariusze zastali poszukiwanego w jednej z miejscowości w gminie Grodków.

Kolejny z zatrzymanych to 44-letni mieszkaniec gminy Grodków. Mężczyzna nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia kary więzienia za przestępstwa przeciwko opiece i rodzinie. Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa i swoje podejrzenia postanowili sprawdzić. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

Pozostali mężczyźni zostali zatrzymani również przez policjantów z Brzegu i Grodkowa. Wszyscy trafili już do więzienia, gdzie odbywają kary pozbawienia wolności.

157 thoughts on “Poszukiwani listami gończymi trafili do więzienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *