Poszukiwany wpadł na dworcu kolejowym

Policjanci z Brzegu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 37-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania, dlatego sąd wydał za nim list gończy. Mieszkaniec Śląska trafił już do więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa. Tam spędzi najbliższe 3,5 roku.

8 listopada około godziny 2:00 w nocy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego otrzymali wezwanie do zakłócania ładu i porządku publicznego. Interwencja miała się dziać na dworcu kolejowym w Brzegu. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego i awanturującego się mężczyznę, który mimo uspokajania przez służby kolejowe nie reagował.

Policjanci wylegitymowali go i szybko okazało się, że oprócz zakłócania ciszy, mężczyzna ma wiele innych przewinień na koncie. 37-letni mieszkaniec Śląska figurował jako osoba poszukiwana. Od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. W przeszłości był zatrzymywany za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, a zasądzony zakaz łamał. Dodatkowo na swoim koncie ma przestępstwa przeciwko mieniu m.in. rozbój. Został skazany na karę 3,5 roku pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego i przewieźli do komendy. Mężczyzna trafił już do więzienia.

KPP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *