Ferie zimowe dobiegły końca

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Zimowy wypoczynek, zorganizowany dla brzeskich dzieci przez kluby sportowe i Brzeskie Centrum Kultury, dostarczył uczestnikom wiele atrakcji i pozostawi po sobie piękne wspomnienia. 26 stycznia odbyło się oficjalne zakończenie „Zajęć zimowych z profilaktyką”. 

Dzieci i młodzież z Gminy Brzeg miały możliwość wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku, organizowanym w ramach otwartego konkursu ofert przez Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu we współpracy z klubami sportowymi i BCK. Podczas tegorocznych półkolonii, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas. W programie zajęć znalazły się m.in. treningi piłkarskie, gry i zabawy ruchowe, zajęcia na krytej pływalni, spacery, zajęcia rekreacyjne w brzeskich parkach, zajęcia artystyczne czy lekcja historii w Ratuszu Miejskim. Młodzi brzeżanie odwiedzili też m.in. park trampolin GoJump, Aquapark we Wrocławiu oraz Kino Centrum w BCK. Nie zabrakło również programu profilaktycznego, obejmującego wykłady na temat m.in.: trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi i uzależnieniom.

Dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę! W pierwszym tygodniu przerwy od nauki, atrakcje zostały zapewnione przez Klub Sportowy Masters Brzeg, UKS Szkolna Akademia Piłkarska oraz BTP Stal Brzeg. Z kolei w drugim tygodniu, dla młodzieży z Gminy Brzeg zimowy wypoczynek został zorganizowany przez Brzeskie Centrum Kultury. 26 wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania za aktywny udział oraz pamiątkowe dyplomy.

Zadanie finansowane przez Gminę Brzeg w zakresie promocji zdrowia w ramach zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

UM w Brzegu

3 thoughts on “Ferie zimowe dobiegły końca

  1. Nice blog here Also your site loads up very fast What host are you using Can I get your affiliate link to your host I wish my site loaded up as quickly as yours lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *