Józef Skrzek na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu

Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu zaprasza w najbliższy piątek (22 marca) godz. 18.00 na spotkanie z poetką i dziennikarką Barbarą Gruszką-Zych, autorką książki „Moi ważni. Portrety prywatne”, i genialnym muzykiem, kompozytorem, multiinstrumentalistą Józefem Skrzekiem, który jest jedną z niezwykłych osobowości w tej książce sportretowanych.

Spotkanie poprowadzi Ewa Wróbel, główna organizatorka wydarzenia, prowadząca Klub Książki Herbacianej, z którym jako Muzeum stale i owocnie współpracujemy.

Przed mniej więcej rokiem także gościliśmy Barbarę Gruszkę-Zych, jako autorkę wywiadu-rzeki z Krzysztofem Zanussim „Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem”. Wówczas gościem specjalnym był ów sławny reżyser, bohater jej wywiadu. Teraz będzie podobna formuła: spotkamy się i z panią Barbarą, jako autorką książki „Moi ważni. Portrety prywatne”, i Józefem Skrzekiem, który jest właśnie jednym z owych „ważnych”, i dla kultury, i dla autorki osobiście – bohaterem jednego z esejów składających się na ten tom.

Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu

2 thoughts on “Józef Skrzek na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu

  1. Hi there would you mind letting me know which web
    host you’re using? I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.
    Can you recommend a good web hosting provider at a honest price?
    Thanks a lot, I appreciate it!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *