22 czerwca w siedzibie Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Senator RP Tadeusz Jarmuziewicz.
W trakcie wizyty Prezes Zarządu BPEC Dariusz Wawrzyniak wraz z Prokurentem Łukaszem Sinkowskim zapoznali gościa ze sposobem funkcjonowania spółki oraz jej dotychczasowymi osiągnięciami.
Istotnym punktem spotkania było przedstawienie niedawno zakończonej inwestycji – nowoczesnej kotłowni na biomasę, stanowiącej ważny krok w kierunku zielonej transformacji ciepłownictwa w Brzegu.
Prezes BPEC przybliżył również Senatorowi długofalowe plany rozwoju spółki, w tym strategię dojścia do statusu efektywnego systemu ciepłowniczego, zgodnie z wymogami unijnymi i krajową polityką energetyczną.
Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz okazane zainteresowanie działalnością i rozwojem spółki.
BPEC
Przeczytaj też: Trener Stali Brzeg Zbigniew Smółka: „Jesteśmy bardziej gotowi na III ligę niż dwa lata temu”
