Ostatni dzwonek w powiatowych szkołach. Stypendia dla wyróżniających się uczniów i sportowców

W powiatowych szkołach rozbrzmiał już ostatni dzwonek – uczniowie oficjalnie rozpoczęli wakacje! Z tej okazji nie zabrakło gratulacji, listów pochwalnych, nagród i stypendiów dla wyróżniających się uczniów i sportowców.

Uroczyste zakończenia roku szkolnego odbyły się m.in. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu, I i II Liceum Ogólnokształcącym w Brzegu, Zespole Szkół Zawodowych nr 1, „Budowlance” oraz Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie.

Nagrody i stypendia wręczali starosta Jacek Monkiewicz, wicestarosta Krzysztof Danicki, naczelniczka Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym – Alina Grochalska oraz jej zastępca – Edyta Kowalska-Mykita.

Przed uczniami dwa zasłużone miesiące odpoczynku – życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji!

Poniżej lista wszystkich stypendystów:

I LO
Kamila Fronckiewicz
Zuzanna Porochońska
Kornelia Grabowska

II LO
Mikołaj Drozd
Hanna Dancewicz
Maja Sajdak

ZSE
Natalia Kruczkowska
Emilia Mysłek
Paweł Mączyński

ZSB
Konrad Urbanowicz
Nikita Averianov
Gracjan Kłoda
Kornelia Kwartnik

ZSZ nr 1
Dawid Łuniewski
Piotr Buras
Weronika Szeląg

ZSP Grodków
Milena Maślonkiewicz
Filip Gardas
Roksana Szymczyk
Ewa Kastelik
Wiktoria Zatorska
Lena Ułan
Maja Migała-Manowita
Ivan Semeniuk
Maja Niedopytalska

Starostwo Powiatowe w Brzegu

Przeczytaj też: Brzeskie Centrum Medyczne inwestuje w kardiologię. Nowy sprzęt do diagnostyki już niebawem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *