Brzeg: poszukiwany 43-latek usłyszał zarzuty w związku z licznymi włamaniami

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 43-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Dodatkowo usłyszał kolejne 8 zarzutów za kradzieże z włamaniami. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

43-letni mieszkaniec Brzegu od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany m.in. za liczne kradzieże i włamania. Szereg wykonanych przez kryminalnych czynności pozwolił ustalić, gdzie może się on ukrywać.

Kiedy kilka dni temu kryminalni weszli do wytypowanego mieszkania, mężczyzna był zaskoczony. Podczas zatrzymania dodatkowo ujawnili w mieszkaniu kilka porcji zakazanych substancji. Amfetaminę zabezpieczyli, a mężczyznę zatrzymali.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że zatrzymany ma związek z kilkoma innymi przestępstwami. Jest podejrzany o włamania i kradzieże. Włamywał się przede wszystkim do sklepów spożywczych i lokali usługowych. Jego łupem padł m.in. alkohol, wyroby tytoniowe i pieniądze. Poszkodowani w tej sprawie oszacowali straty na 15 000 złotych.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi kilka miesięcy. W związku z kradzieżami i włamaniami usłyszał 8 zarzutów. Działał w warunkach recydywy. Musi się liczyć z karą do 15 lat pozbawienia wolności.

198 thoughts on “Brzeg: poszukiwany 43-latek usłyszał zarzuty w związku z licznymi włamaniami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.